SHITJE Nxehte

 • 300-300 6-17
 • 540-300 6-17
 • 300-300 6-17-2

Cfare ne ofrojme

 • Përshtatje |Me porosi

  Përshtatje |Me porosi

  Wellgift është një furnizues inovativ i enëve të pijeve për dhuratë.Shishe të ndryshme uji, shishe, gota, filxhanë dhe turi të smaltit janë produktet e paraqitura.Çdo printim dhe dizajn i personalizuar është i mirëpritur!
 • Cilësia e parë

  Cilësia e parë

  Cilësia është jeta jonë.Nuk ka kontroll të cilësisë, biznesi vdes.Nga modeli tek dorëzimi i porosisë, dhe pas shitjes, ne bëjmë më së shumti kontrollin e cilësisë.Cilësia e mirë flet, dhe gjithmonë na shpërblen me porosi të reja dhe klientë të bashkëpunuar afatgjatë!
 • Vlera Plus

  Vlera Plus

  Ne krijojmë vlerë për klientët me shërbimet tona të shkëlqyera, gjithmonë marrim klientë më shumë se sa pritej.Ofrimi i zgjidhjeve profesionale për çdo problem produkti.
 • MOQ i vogël

  MOQ i vogël

  Porositë e vogla, porositë provë, porositë e përziera janë të mirëseardhura!Ne e kuptojmë se asnjë biznes nuk ka lindur i madh.Një sasi e vogël për të filluar është thelbësore për të nisur gjërat.Për shumicën e pajisjeve për pije, MOQ i rregullt mund të jetë deri në 1000 copë.Dhe, për kriklat e smaltit me printime të personalizuara, mund ta bëjmë atë deri në 96 copë (2 ctns).
 • Modele novatore

  Modele novatore

  Ne jemi një gjahtar që kërkon të gjitha llojet e ideve të reja dhe mënyrave të reja për të bërë enët tona të pijeve në mënyra të ndryshme, kjo është arsyeja pse ne mund t'i mbajmë gjithmonë produktet tona të freskëta.Dhe klientët tanë vazhdojnë të presin nga ne për artikuj të këndshëm.
 • 100% e garantuar

  100% e garantuar

  Koha e prodhimit është 100% e garantuar.Data e dërgesës është gjithmonë e planifikuar dhe rënë dakord para porosisë.Angazhimi është flori.Dhe, nëse jemi në gjendje ta dërgojmë më shpejt se sa ishte planifikuar, ne do ta bënim, sepse e kuptojmë se koha më e shpejtë e kthimit është çelësi për të dyfishuar biznesin, atëherë, fitim-fitues.
 • p3

Historia jonë

Well Gift Co., Ltd.është një furnizues kryesor për lloje të ndryshme dhuratash të reja, dhurata sezonale, dhurata promocionale, dhurata suvenirësh, aksesorë dekorimi, lodra të reja, etj. duke përfshirë produktet e paraqitura si zinxhirë çelësash PVC ose metali, hapës shishe, zbukurime me top xhami të fryrë, kuti të ndryshme vere , filxhanë kafeje, shishe uji, filxhanë me smalt, pintë, gota, ftohës për kanaçe neopreni, kostum shishe neopreni, slitë, kuba akulli, kashtë inoksi, kashtë silikoni, kapëse silikoni….etj

Besuar nga

 • jcpenney
 • p1
 • p2
 • p3
 • p5
 • f.7
 • p4
 • RUSI 2018
 • SHQYRTIMI
 • P1
WhatsApp Online Chat!