ТОПЛА ПРОДАВАЊЕ

 • 300-300 6-17
 • 540-300 6-17
 • 300-300 6-17-2

Што нудиме

 • Прилагодување |Нарачана

  Прилагодување |Нарачана

  Wellgift е иновативен добавувач на пијалоци за подароци.Различни шишиња со вода, колби, чаши, чаши и емајлирани шолји се претставените производи.Сите приспособени отпечатоци и дизајни се добредојдени!
 • Квалитетот на прво место

  Квалитетот на прво место

  Квалитетот е нашиот живот.Нема контрола на квалитетот, бизнисот умира.Од макет до испорака на нарачки, а после продажбата, најмногу правиме контрола на квалитетот.Добриот квалитет зборува и секогаш ни враќа со повторни нарачки и долгорочни соработувани клиенти!
 • Вредност плус

  Вредност плус

  Ние создаваме вредност за клиентите со нашите одлични услуги, секогаш добиваме клиенти повеќе од очекуваното.Обезбедување професионални решенија за какви било проблеми со производот.
 • Мал MOQ

  Мал MOQ

  Мала нарачка, пробна нарачка, мешани нарачки се добредојдени!Ние разбираме дека ниту еден бизнис не е роден огромен.Мала количина за почеток е од суштинско значење за да ги започнете работите.За поголемиот дел од пијалокот, обичниот MOQ може да достигне 1000 парчиња.А, за емајлирани чаши со приспособени отпечатоци, можеме да го направиме тоа до 96 парчиња (2 ctns).
 • Иновативни дизајни

  Иновативни дизајни

  Ние сме ловец кој бара секакви нови идеи и нови начини да ги направи нашите садови за пијалоци на различни начини, затоа можеме секогаш да ги одржуваме нашите производи освежени.И нашите клиенти постојано очекуваат од нас убави предмети.
 • 100% Гарантирано

  100% Гарантирано

  Времето на производство е 100% загарантирано.Датумот на испорака е секогаш планиран и договорен пред нарачката.Посветеноста е злато.И, ако можеме да го испорачаме порано од предвиденото, би го направиле, затоа што разбираме дека побрзото време на пресврт е клучот за двојно да се удвои бизнисот, а потоа, победа-победа.
 • стр3

нашата приказна

Well Gift Co., Ltd.е врвен добавувач за различни видови новини, сезонски подароци, промотивни подароци, подароци за сувенири, додатоци за украсување, новински играчки итн. вклучувајќи ги и истакнатите производи како ПВЦ или метални привезоци за клучеви, отворачи за шишиња, украси со топчиња од дувано стакло, разни чаши за вино , шолји за кафе, шишиња со вода, емајлирани чаши, пинта, шолји, ладилник за конзерви од неопренови, костум за шишиња од неопренови, подлоги, коцки мраз, сламки од нерѓосувачки челик, силиконски сламки, силиконски гаќи….итн

Доверливо од

 • jcpenney
 • стр1
 • стр2
 • стр3
 • стр5
 • стр7
 • стр4
 • РУСИЈА 2018 година
 • ЦЕЛ
 • P1
WhatsApp онлајн разговор!